Ryggsekk i 600D polyester med sorte glidelåser, frontlomme med glidelås og to sidelommer. Hovedrommet er perfekt for oppbevaring av en bærbar PC.
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Artikkelnummer | 6073007 |
| Størrelse | 31 x 15 x 44,5 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | 10 x 10 cm |
| Vekt | 0.544 kg |
| Antal per innerlåda | 16 |
| Antal per ytterlåda | 16 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2434 |
| Inkommande v.32, 2026 | 2560 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |