En romslig kjølebag med fleksibel rullelukking, som tilbyr 1522 liter justerbar oppbevaringsplass. Laget av 34 % sertifisert resirkulert polyester (RCS) med et vannavstøtende PU-belegg for enkel rengjøring og pålitelig beskyttelse. Den ekstra tykke PEVA-isolasjonen sikrer riktig temperatur på innholdet over lengre tid, slik at mat og drikke holder seg ferskt lenger. 2-i-1-bæresystemet har både komfortable håndtak og en justerbar, avtagbar skulderstropp. Karabinkrok-klare løkker for å kunne feste saker man vil ha med seg, åpen ytterlomme og en innebygd flaskeåpner gir praktisk komfort for ethvert eventyr. Alle Nordic Drift-produkter er kvalitetstestet. Fordi vi tror sterkt på ytelsen og holdbarheten til utstyret vårt, dekkes alle varer av en 5-års garanti mot produksjonsfeil.
• Stor kjølebag
• Justerbare stopper
• PEVA søm som gjør sørger for at det ikke blir lekkasje
• Vannavstøtende
• Kan utvides i størrelse
6.09 KG
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1088,00 | 1059,00 | 1030,00 | 1001,00 | 982,00 | 963,00 |
Svart
| Artikkelnummer | ND210.0201 |
| Størrelse | 37.5 x 20 x 31 cm |
| Vekt | 884g |
| Trykkeflate | 90 x 60 mm |
| Materiale | Resirkulert polyester,PU |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold formaldehyddirektivet EN 14184-1, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Begrenset i Stockholmkonvensjonen, EU/UK PoP-forordningen, REACH-forordning (EF) nr. 1907/2006, total fluor mindre enn 50 ppm |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 28 |
| Nästa Leverans : 2026-05-13 | 1944 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |