Mindrekjølebag av non-woven for 6 bokser, (6x33 cl) med bærehåndtak og glidelås som matcher fargen på stoffetr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Hvid (02)
| Artikkelnummer | GI3656-02 |
| Materiale | Aluminiumsfolie, Non Woven |
| Høyde | 12,5 cm |
| Bredde | 12,5 cm |
| Lengde | 20 cm |
| Størrelse | 12,5 cmx12,5 cmx20 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 33/2.35 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx43 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | PAHs, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, Formaldehyde, Food Safe |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI365602 | 3766 st |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |