Ziggs enkeltvegget gjenbrukbar sportsflaske med et stilig bambuslokk. Selve flasken er produsert av resirkulert plast. BPA fri, testet og godkjent i henhold til tysk lovgivning for matsikkerhet (LFGB), og testet og godkjent for ftalater i henhold til REACH-forskriftene. Bambusen som brukes er fra bærekraftige, miljømessige og sosialt ansvarlige kilder. Kapasitet 650 ml. Håndvask anbefales. Leveres i en gaveeske av resirkulert papp.
0,25 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 78,00 | 76,00 | 74,00 | 72,00 |
Transparent
| Artikkelnummer | 10067901 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 49 |
| CO2-avtrykk | 0,25 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert PET plast, Bambus tre, PP plast |
| Diameter | 7,4cm |
| Størrelse | 20,8 x Ø 7,4 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 4kg |
| Vekt | 3,8kg |
| Emballasje | 33x49x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159569435 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 14222 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |