Polywood ball- og ballspill med sjakk og ludo, leveres i en svart nylonveske. Treracketerne er FSC® 100 %-sertifiserte.
Sort (01)
| Artikkelnummer | GI1404874-01 |
| Materiale | PVC, PP, Tre, Nylon, Polywood |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 26 cm |
| Lengde | 38,5 cm |
| Størrelse | 26 cmx1 cmx38,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 380/10.08 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 41 cmx42 cmx36 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI140487401 | 3380 st |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |