Mini-Sudoku-sett i furu med løftbar spillebane og innvendig oppbevaringsrom for 16 spillekjegler. Kompakt og ideelt for bruk på farten. Individuelt pakket i en brun pappeske.
Brun (11)
| Artikkelnummer | GI1349357-11 |
| Materiale | Pinewood, Kryssfiner |
| Høyde | 3 cm |
| Bredde | 8,4 cm |
| Lengde | 8,4 cm |
| Størrelse | 8,4 cmx3 cmx8,4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 63/8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 44 cmx37 cmx20 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134935711 | 13264 st |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |