Skrivesett i aluminium bestående av en lakkert kulepenn med svart blekk og en mekanisk blyant. Pakket i et pennetui av metall.
Sort (01)
| Artikkelnummer | GI3298-01 |
| Materiale | Aluminium, Tinn |
| Høyde | 1,9 cm |
| Bredde | 5,4 cm |
| Lengde | 16 cm |
| Størrelse | 5,4 cmx1,9 cmx16 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 32 cmx36 cmx22 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, 2013/2/EU, EN71-3, Safety Data Sheet (SDS), PAHs, Phthalates, Lead, 94/62/EC, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI329801 | 5642 st |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |