Trådløs lader og powerbank laget av resirkulert materiale, med et stort batteri på 10 000 mAh og 15 W trådløs ladeeffekt, kompatibel med MagSafe. Støtter Type-C-inngang og Type-C-utgang for effektiv lading. Innebygde sikkerhetsfunksjoner inkluderer beskyttelse mot overoppheting, kortslutning, overspenning og overstrøm. Leveres med en ekstra metallring og selvklebende bakside for bruk med enheter som ikke er MagSafe-kompatible. Pakket individuelt i en brun kartong med illustrasjon og silkepapir, uten plast. Etiketten på siden inneholder produktinformasjon og logo for resirkulert ABS.
Sort (01)
| Artikkelnummer | GI1436070-01 |
| Materiale | Resirkulert ABS |
| Høyde | 2,4 cm |
| Bredde | 6,5 cm |
| Lengde | 9,7 cm |
| Størrelse | 6,5 cmx2,4 cmx9,7 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 180/10 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 35 cmx24,2 cmx12 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI143607001 | 50 st |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |