Resirkulert papir, spiralbundet notatbok med 60 linjerte sider, linjal og kulepenn med svart blekk. 5 farger klistrelapper, 25 ark per farge. Papiret og de selvklebende notatarkene i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert.
Sort (01)
| Artikkelnummer | GI1454585-01 |
| Materiale | FSC® papir |
| Høyde | 1,7 cm |
| Bredde | 12,8 cm |
| Lengde | 14,8 cm |
| Størrelse | 12,8 cmx1,7 cmx14,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 87/12 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 29,5 cmx31,5 cmx34 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI145458501 | 0 st |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |