Notatbok i resirkulert skinn, A5, med 80 sider (70 g/m²). Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Resirkulert skinn med preging på baksiden av omslaget.
Sort (01)
| Artikkelnummer | GI1421007-01 |
| Materiale | Lær, FSC® papir |
| Høyde | 1,2 cm |
| Bredde | 14,5 cm |
| Lengde | 21,2 cm |
| Størrelse | 14,5 cmx1,2 cmx21,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 273/13.9 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 37 cmx39 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142100701 | 0 st |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |