Notatbok med mykt omslag av resirkulert PU (ca. A5) med 80 linjerte sider, bokmerke, elastisk bånd over omslaget og en lomme på innsiden av omslaget. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Med resirkulert preging på baksiden.
Sort (01)
| Artikkelnummer | GI1417985-01 |
| Materiale | Plast, Resirkulert polyuretan, FSC® papir |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 14,1 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 14,1 cmx1 cmx21 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 216/11.84 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 24,7 cmx34 cmx31 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI141798501 | 0 st |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |