Dokumentmappe med penneholder, dokumentlommer og notablokk med 20 linjeark. Penn og tilbehør ikke inkludert.
1,48 kg
| Antall | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 172,00 | 166,00 | 160,00 | 158,00 |
Solid svart
| Artikkelnummer | 19549304 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 18 |
| CO2-avtrykk | 1,48 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Imitert skinn |
| Størrelse | 23 x 1,5 x 17,5 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 8kg |
| Vekt | 7,6kg |
| Emballasje | 19x45x25cm |
| GTIN / EAN | 8713159114789 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiFSC®BSCI,SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1756 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |