Postkassepakke med 2 pleieprodukter i duften Euphoria fra merket JANZEN. Innhold: Hånd- og kroppslotion 50 ml Dusjgel 50 ml. Forskjellige verdener møtes i denne rike, aromatiske Euphoria-parfymen. De varme duftene av rav skaper en orientalsk duftopplevelse. Bittersøt grapefrukt gir en frisk og rensende nyanse. Milde innslag av mynte, rabarbra og fioler gir duften en raffinert og harmonisk karakter. Denne gavepakken kommer i en stilfull emballasje som passer perfekt i postkassen. Ideell som direktemarkedsføring og en personlig oppmerksomhet til mottakeren.
| Antall | 1 | 10 | 50 | 100 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 223,00 | 208,00 | 195,00 | 181,00 | 175,00 | 167,00 |
Gull
| Artikkelnummer | 1490421-031 |
| Lengde | 128 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Vekt | 190 g |
| Volum | 445824 m3 |
| Opprinnelsesland | Netherlands |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |