3-delt badetilbehørsett inkludert en badeball/luffasvamp, en pimpstein og en sisalhampsvamp. Størrelse på badeball/luffasvamp: 9 cm. Størrelse på pimpstein: 9,5 x 4,5 x 1,5 cm. Størrelse hampsvamp: 14 x 8 x 5 cm. Pakket i en polyesterpose.
0,65 kg
| Antall | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 62,00 | 60,00 | 58,00 | 57,00 |
Naturhvit
| Artikkelnummer | 12633606 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 22 |
| CO2-avtrykk | 0,65 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Polyester Sisal hamp Silikonplast |
| Størrelse | 22 x 19,5 cm |
| Emballasje | 48stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 40x40x46cm |
| GTIN / EAN | 8713159706267 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiBSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2592 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |