Leppepomade i moderne matt-gjennomsiktige farger, svart eller hvit holder. Ingen solfaktor. Ingredienser: Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Ozokerite, Polyisobutene, Butyrospermum Parkii Butter, Hydrogenated Microcrystalline Cera, Cera Alba, Hydrogenated Palm Acid, Stearyl Stearate, Tocopheryl Acetate, Parfum, Citric Acid, Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol, Limonene.
Rød
| Artikkelnummer | 263309-008 |
| Materiale | Syntetisk materiale |
| Lengde | 7 cm |
| Diameter | 2 cm |
| Vekt | 13 g |
| Volum | 4.1888 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |